O firmie

Ośrodek ABC-Szkolenia oferuje szkolenia dla kandydatów na kierowców oraz kursy dla kierowców zawodowych.

Działamy od 2009 roku. Znajdujemy się w rejestrze przedsiębiorców prowadzących ośrodek szkolenia na terenie woj. mazowieckiego (nr 11). Widniejemy Mazowieckim Urzędzie Marszałkowskim jako ośrodek szkolenia ADR (nr 20) oraz w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie jako instytucja szkoleniowa (nr 2.14/00198/2009).

Od początku istnienia kładziemy największy nacisk na teoretyczne i praktyczne przygotowanie wszystkich kursantów do egzaminów państwowych oraz samodzielnej jazdy.

Nasza oferta obejmuje:

kurs kwalifikacji wstępnej,
kurs kwalifikacji wstępnej przyspieszonej,
kurs kwalifikacji wstępnej uzupełniającej,
kurs kwalifikacji wstępnej uzupełniającej przyspieszonej,
kurs na prawo jazdy kat. A, B, C, D, B+E, C+E,
kurs ADR dla kierowców,
kurs na doradców ADR,
szkolenie ADR stanowiskowe,
kurs na operatora wózków widłowych,
kurs na operatora HDS (hydraulicznego dźwigu samochodowego).
Dzięki zdobytemu doświadczeniu wszystkie kursy realizowane są w oparciu o skuteczny system nauczania kierowców. Nasi wykładowcy oraz instruktorzy dokładają wszelkich starań, by prowadzone zajęcia były efektywne, a kursanci potrafili przełożyć zdobytą wiedzę teoretyczną na umiejętności praktyczne – szybkie analizowanie zagrożeń w ruchu drogowym, reagowanie na nieprzewidziane zachowania innych uczestników ruchu. Dzięki temu łatwiejsze jest nie tylko uzyskanie pozytywnego wyniku na egzaminie, ale również bezpieczna i samodzielna jazda.

Kursy organizowane są zgodnie z oczekiwaniami kursantów. Nasza elastyczność pozwala na dopasowanie terminów i godzin zajęć do uczestników szkoleń. Dzięki temu teraz każdy ma szansę podnieść swoje kompetencje.

Chcesz zdobyć nowe umiejętności? Poszukujesz ośrodka, w którym szkolenia prowadzone są na wysokim poziomie, oferując kompleksowe przygotowanie do egzaminów i samodzielnej jazdy? Zdaj się na profesjonalistów. Dołącz do grona zadowolonych kursantów i skontaktuj się z nami już dziś! Profesjonalne kursy na prawo jazdy kat. C+E, B+E, B, C, CE, BE

Informacje:

Paweł Żuchowski

tel. 502-700-182

Biuro:

Warszawa, ul Modlińska 6

531-700-182