Prawo jazdy kategorii A

Jan 29, 2014 |

Zależy Ci na zyskaniu uprawnień, pozwalających na kierowanie motocyklami? Chcesz wreszcie wsiąść na wymarzony motor, rozwijając maksymalną prędkość? Kurs na prawo jazdy kategorii A jest tym, czego potrzebujesz. Nie ma przy tym znaczenia, czy posiadasz już jakieś uprawnienia, czy prawo jazdy na motocykle będzie Twoim pierwszym – wszyscy muszą przejść szkolenie w pełnym wymiarze czasowym.

Do szkolenia mogą przystąpić wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat lub osoby, które kończą 17 lat i 9 miesięcy.

Kurs na prawo jazdy kategorii A składa się z części teoretycznej (30 godzin) i części praktycznej (20 godzin). Podczas zajęć teoretycznych wykładowcy kładą szczególny nacisk na najważniejsze i niezbędne zagadnienia, dotyczące ruchu drogowego. Zajęcia praktyczne to jazda na motocyklu – zarówno po placu manewrowym, jak i po mieście.

Ukończenie szkolenia jest jednoznaczne z możliwością przystąpienia do egzaminu państwowego. Składa się on z części teoretycznej (pytania w formie testów) oraz części praktycznej (jazda po placu manewrowym oraz jazda w ruchu drogowym). Tylko pozytywny wynik gwarantuje możliwość uzyskania prawa jazdy kategorii A. Jednak wynik negatywny nie powoduje anulowania uzyskanych wcześniej uprawnień. Nie musisz się niczego obawiać!

Chcesz mieć pewność solidnego przygotowania do egzaminu na prawo jazdy kategorii A, a jednocześnie do samodzielnej jazdy w ruchu drogowym? Postaw na ośrodek z doświadczeniem – ABC-Szkolenia. Wykwalifikowana kadra, instruktorzy, którzy jazdy na motocyklu nie znają z teorii – to gwarancja najlepszego przygotowania. A to wszystko w najbardziej dogodnym dla Ciebie terminie, ponieważ kurs na prawo jazdy kategorii A organizowany jest kilka razy w miesiącu, z uwzględnieniem oczekiwań poszczególnych uczestników szkolenia.

Skontaktuj się z nami już dziś, by jak najszybciej dołączyć do grona profesjonalnych i rozważnych motocyklistów – kursantów, którzy opuścili mury naszego ośrodka. Zadzwoń, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Posted in: Kursy prawo jazdy | Tags:

Comments are closed.