Prawo jazdy kategorii C

Dec 15, 2014 |

Posiadasz prawo jazdy kategorii B? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje o możliwość prowadzenia pojazdów ciężarowych? Kurs na prawo jazdy kategorii C jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dzięki niemu zyskasz nie tylko możliwość prowadzenia pojazdów ciężarowych, ale również pojazdów wolnobieżnych oraz ciągników rolniczych.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które ukończyły 18. rok życia, a które posiadają już uprawienia do kierowania pojazdami kategorii B. Koniecznością jest również posiadanie orzeczenia lekarskiego, stwierdzającego brak przeciwwskazań do kierowania pojazdami mechanicznymi. Kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej, przygotowując do egzaminu państwowego.

Kurs na prawo jazdy kategorii C składa się z części teoretycznej oraz części praktycznej. Zajęcia teoretyczne, obejmujące 20-godzinny wymiar prowadzone są w oparciu o najważniejsze zagadnienia, dotyczące kierowania pojazdami ciężarowymi oraz prawidłowego i bezpiecznego zachowania się w ruchu drogowym. Część praktyczna (w wymiarze 30 godzin) to prowadzenie pojazdu ciężarowego pod okiem instruktora.

Ukończenie kursu pozwala na przystąpienie do egzaminu państwowego, składającego się z części teoretycznej oraz praktycznej. Dopiero pozytywny wynik pozwala na uzyskanie prawa jazdy kategorii C. Dlatego warto zadbać o jak najlepsze przygotowanie.

Zależy Ci na solidnym przygotowaniu do egzaminu oraz samodzielnej jazdy samochodem ciężarowym w przyszłości? Tylko doświadczona i wysoko wykwalifikowana kadra wykładowców i instruktorów Ci to zapewni. Dlatego zdaj się na profesjonalizm ośrodka ABC-Szkolenia. Nasze szkolenia ukończyło wielu kursantów, którzy zdali egzamin za pierwszym podejściem, a obecnie wykonują pracę kierowców zawodowych. I Ty chcesz dołączyć do ich grona? Nie zwlekaj! Nasi instruktorzy są do Twojej dyspozycji codziennie od 6:00 do 22:00, dostosowując godziny i terminy szkolenia do Twojego rozkładu dnia. Nie czekaj, zapisz się na kurs prawa jazdy kategorii C już dziś!

Posted in: Kursy prawo jazdy

Comments are closed.